Вручення дипломів магістрів у Луцькому інституті розвитку людини Університету “Україна”

11 квітня 2018 року о 13-й год. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей: «Право», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Спеціальна освіта» та «Фізична реабілітація».

Випускників привітали гості, викладачі інституту, студентський актив, родичі та близькі. Дипломи випускникам вручав директор інституту, кандидат юридичних наук – Сергій Святославович Савич.

Тепло та зворушливо звучали слова подяки випускників своїм викладачам, батькам, кураторам та одногрупникам.

У подарунок лунали пісні та музичні композиції у виконанні студентів інституту, що зробили атмосферу свята незабутньою.