Відбувся XVI фестиваль творчості студентів з інвалідністю “Сяйво надій”

23 листопада 2018 року у м. Києві відбувся XVI фестиваль творчості студентів з інвалідністю «Сяйво надій».
«Сяйво надій» – єдиний всеукраїнський фестиваль, що проводиться у Києві з метою соціальної адаптації та інтеграції у суспільство студентської молоді з особливими потребами, розкриття та розвитку її творчого потенціалу. Це – свято талантів, наполегливості, краси та розуму людей із деякими вадами здоров’я. Учасники фестивалю доводять свою здібність у творчих роботах, наукових або спортивних досягненнях. Вони демонструють реальні способи усунення обмежень, що існують у житті людей із особливими потребами.

У фестивалі цього року взяли участь учасники з 12 територіально відокремлених підрозділів в тому числі і Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна», студенти якого гідно продемонстрували свої таланти на фестивалі:

• Семенюк Андрій, студент 2 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»» виступив у номінації – «Виконавче мистецтво»;
  •  Степенко Іван, студент 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта», представив свої фото у номінації -«Фотографічна».
  •  Боровик Катерина, студентка спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», презентувала свої роботи у номінації «Декоративно-прикладна».

Усі учасники фестивалю були відзначені грамотами та цінними подарунками.