День працівника освіти у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

04 жовтня 2018 р. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулось свято – День працівника освіти.

«Із року в рік викладач продовжує себе у своїх студентах. Його думки, почуття щиро віддані їм. Він працює на майбутнє. Образ улюбленого викладача, доброго і вимогливо студенти пам’ятатимуть все життя»… Такими теплими словами розпочався святковий концерт у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна».

З вітальним словом виступив директор інституту Савич Сергій Святославович та директор Луцького коледжу розвитку людини Університету «Україна» – Пащук Тарас Валерійович, які привітали колектив із професійним святом, побажали міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Уся студентська родина долучилися до привітань та побажала здоров’я, миру, наснаги і добрих людей на життєвому шляху. Адже, викладач заслуговує найбільших нагород, найвищих відзнак за свою віддану працю ! А подарунком від студради стала цікава зустріч працівників інституту з мімами, які з самого ранку підготували для них цікаву зустріч та позитивні передбачення! Також, сюрпризом стали смішні, жартівливі, музичні номери та насичена концертна програма.