Курси підготовки тренерів дитячо-юнацького та аматорського футзалу С-диплому ФФУ

Вже другий рік поспіль на базі Луцького інституту розвитку людини проводяться курси підготовки тренерів дитячо-юнацького та аматорського футзалу С-диплому ФФУ. Перша сесія навчальних занять стартувала у понеділок 13 травня 2019 року.

Програма курсу передбачає базове викладання теоретичних, методичних і практичних основ багаторічної підготовки футзалістів. Основна мета – підвищення кваліфікації тренерів України, що працюють в дитячо-юнацькому і масовому футзалі. Навчання проводиться у вигляді лекцій, методичних, практичних занять, рольових ігор, навчальної практики та самостійної роботи.

Теоретичний блок викладають висококваліфіковані фахівці галузі фізичної культури та спорту Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» та Кременецької обласної гуманітарно-економічної академії імені Тараса Шевченка.