Луцькому інституту розвитку людини Університету «Україна» – 18 років

25 січня, в День святої Тетяни, Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» відзначає своє 18-річчя з дня заснування.

Інститут має свою історію, хороші традиції та високі результати. За цими швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів. Інститут постійно розвивається, впроваджує новітні технології та реалізовує їх в освітньому процесі вищої школи.

За час свого існування навчальний заклад зарекомендував себе як потужний навчальний і науковий центр, осередок культури та духовності. Його авторитет здобуто працею викладачів, науковців, студентів та випускників.

Висловлюємо глибоку шану всьому трудовому колективу й зичимо, щоб натхнення і жага творчого пошуку були вірними супутниками, життя – багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання – успішним. Нехай завжди зігріває Вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я українського народу.

В цей день ставлять свічечку за успіхи в навчанні. Вітаємо студентів інституту з Днем Тетяни – покровительки студентства. Бажаємо Вам щастя, успіхів, натхнення та здоров’я, щоб збулися всі Ваші мрії та найзаповітніші бажання. Успішних Вам сесій!

директор інституту