МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА У ЛУЦЬКОМУ ІНСТИТУТІ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

15 листопада 2018 року з нагоди святкування Міжнародного дня студента у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» пройшов  День студентського самоврядування. Протягом дня, студенти інституту, завчасно підготувавшись до занять, мали можливість провести їх замість викладачів. А голова студентської ради, познайомився із роботою директора та навіть побував у його кріслі.

Керівництво інституту та коледжу привітало усіх із святом та оголосило подяки батькам, діти яких є активними, старанними та ініціативними студентами.

Ну а завершилося свято виставою у Волинському академічному театрі ім. Т Г. Шевченка – «Жінки –це ще ті бестії».