Участь у громадській акції «Живий ланцюг»

22 січня 2018 року студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» взяли участь у громадській акції «Живий ланцюг», присвяченій Дню Соборності України.

«Живий ланцюг» – символ духовної єдності та свободи українського народу. Метою заходу є нагадування лучанам про визначну дату в історії української державності – день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

О 12 годині на проспекті Перемоги перед мостом, що з’єднує його з проспектом Соборності, зібралися сотні лучан, аби створити живий ланцюг. Взявшись за руки та з’єднавши обидва проспекти, патріоти заспівали Гімн України, а насамкінець прикрасили міст жовто-блакитними стрічками.