У Луцькому інституті розвитку людини та Луцькому коледжі Університету «Україна» відбулась «Посвята у студенти – 2019»

До дружньої студентської родини влилася нова хвиля наполегливих, енергійних, завзятих, активних молодих людей, які своїм сумлінним навчанням продовжать славні освітянські традиції інституту.
Побажання всім присутнім здоров’я, натхнення, самореалізації та професійного зростання прозвучали від директора інституту– Савича Сергія Святославовича, директора коледжу – Пащука Тараса Валерійовича та гостей свята.
На святі була продовжена добра традиція – старшокурсники вручили студентам першого курсу Книгу знань і побажали, щоб її сторінки були заповнені цікавими, новими, незвичайними подіями студентського життя. У відповідь першокурсники склали урочисту обіцянку студента сумлінно навчатись та свято берегти кращі традиції інституту.

Щиро бажаємо усім студентам наполегливості, творчості та успіхів у здобутті обраної спеціальності!