У Маріїнському парку відбувся фестиваль студентської творчості Університету «Україна» – «Університетське літо – 2018»

19 травня 2018 року Університет «Україна» зібрав друзів і шанувальників на творче студентське свято – фестиваль «Університетське літо».

Традиційно на фестивалі була представлена виставка творчих робіт студентів та викладачів Університету «Україна». Відбувалися майстер-класи та різноманітні заходи від навчально-виховних підрозділів Університету «Україна» та його друзів.

Найголовнішою подією фестивалю став Гала-концерт. Цього року глядачі побачили мистецькі дарунки найрізноманітніших жанрів – пісні, поезії, танці… Луцький інститут розвитку людини представляла студентка третього курсу спеціальності «Право» – Марія Чемес. Марія декламувала вірш Лілії Стасюк «Моя, невольна-вільна Україно».

Закінчився фестиваль «Університетське літо – 2018» на урочистій ноті – учасники свята виконали Гімн Університету «Україна».