Юридичний семінар із викладачами та студентами

17 квітня 2018 року в рамках Всеукраїнського загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» представниками Головного територіального управління юстиції в області Іриною Б’ялою, Лесею Романенко та Ярославом Букало проведений семінар із викладачами та студентами Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Лектори проінформували присутніх про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО», який є діючим за напрямками «Маски-шоу стоп», «Чужих дітей не буває», «Агрорейдери стоп», «Хабар за навчання стоп» та «Зупини насильство», а також про сервіси Міністерства юстиції України.

Ознайомили з порядком звернення до Європейського суду з прав людини та основними положеннями «Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», а також провели інформування на тему «Реєстрація громадських організацій – захист прав громадян».

Під час зустрічі студенти заповнили анкету-опитування щодо рівня обізнаності громадян про свої права.