«Пам’ятай, Україно, героїв своїх». Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Луцькому інституті розвитку людини.

20 лютого 2019 р. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся виховний захід на тему: «Пам’ятай Україно, героїв своїх», присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

П’ять років тому, у ці драматичні зимові дні, під час Революції Гідності загинули кращі сини і дочки України. Свою ціну заплатила й Волинь. Серед полеглих майданівців були студенти інституту – Василь Мойсей та Сергій Байдовський.

Захід об’єднав викладачів та студентів інституту, запрошених гостей. Учасники: Звєрєва О. В. – учасниця Революції Гідності, завідувачка відділення реабілітації учасників АТО; Серганчук А. М. (позивний «Фестиваль») – учасник Революції Гідності, кіборг; Кирилюк В. В. – одногрупниця Василя Мойсея, асистент кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» поділилися спогадами та висловили свої думки з приводу подій, що сколихнули Україну – Євромайдан, Революція Гідності, боротьба за державний суверенітет і цілісність держави, питання формування та розвитку громадянського суспільства в Україні та ін.

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака «Волинські Герої Небесної Сотні» на меморіальному комплексі «Вічної слави».