XVIІІ Рада лідерів студентського самоврядування Університету «Україна»

В Університеті «Україна» щороку проводиться Всеукраїнська рада лідерів усіх структурних підрозділів з метою обміну досвідом у питаннях студентського самоврядування між студентами та викладачами усіх філій навчального закладу.

Цього року XVIІ з’їзд активістів відбувся з 7 по 9 квітня у смт. Міжгір’я Закарпатської області. Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» представляли: заступник голови студентської ради Чернюк Оксана та відповідальна за профорієнтаційну діяльність Рапа Яна.

Дискусія голів студентських рад, їх заступників та лідерів студентського самоврядування тривала навколо важливих тем діяльність органів студентського самоврядування. Були проведені круглі столи, створена фокус-група з метою вирішення питання «Фандрайзинг. Мистецтво пошуку ресурсів для реалізації проектів», тренінг на тему «Креативний підхід до роботи студентського самоврядування» та ін.

Активісти інституту провели ці дні із задоволенням, знайшли безліч друзів, побачили природу Закарпатського краю, водоспад «Шипіт».