Викладачі та студенти ЛІРОЛ відзначили День здоров’я

День здоров’я інституту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту ‑ День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» завжди славився своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше молоді та підтримувати фізкультурно-спортивний рух – це пріорітетні завдання інституту.

Другий рік поспіль, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, викладачі кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення організовують та проводять День здоровя для усіх працівникі та студентів інституту у СК «Адреналін». У програмі свята: масова розминка під запальну музику від доцента кафедри Юліани Андрійчук, захоплюючі естафети від доцента кафедри Віктора Гордійчука та презентація нової гри «фрізбі» від директора СК «Адреналін» Сергія Голоскокова. Це гарне свято було дуже багатим на позитивні емоції!

Шановні студенти та викладачі! Професорсько-викладацький склад кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення від щирого серця вітає вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Бажаємо всім олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!!!