Вручення дипломів магістрів у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

29 березня 2017 року о 13-ій год. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей: «Правознавство», «Документознавство та інформаційна діяльність» та «Фізична реабілітація».Випускників привітали гості, викладачі інституту, студентський актив, родичі та близькі. Дипломи випускникам вручав директор інституту, кандидат біологічних наук, професор Віктор Чижик.

Тепло та зворушливо звучали слова подяки випускників своїм викладачам, батькам, кураторам та одногрупникам.

У подарунок лунали пісні та музичні композиції у виконанні студентів інституту, що зробило атмосферу свята незабутньою.