Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 р. колектив Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» взяв участь у заходах вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Шість років тому у ці драматичні зимові дні загинули кращі сини та дочки України. Свою ціну заплатила й Волинь. Серед полеглих майданівців були студенти інституту – Василь Мойсей та Сергій Байдовський.

Викладачі та студенти запалили свічки біля експозиції пам’яті загиблим воїнам Небесної Сотні інституту, вшанували їх хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку «Волинські Герої Небесної Сотні» на меморіальному комплексі «Вічної слави».

По тому студенти інституту взяли участь у зустрічі із представниками 35-ої Самооборони Майдану «Волинська Січ», а також у перегляді фільму «Зима, що нас змінила. Небесна сотня» уПалаці Культури м. Луцька.

Слава Україні! Героям слава!