Відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

Шевченко надихає всіх, хто вміє слухати

11 жовтня 2017 року в ЛІРоЛ університету «Україна» відбулися урочистості з нагоди відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на яке завітали в.о. директора інституту Олена Кушпетюк, начальник відділу організації навчального процесу та виховної роботи Інна Іванюк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та комп’ютерних технологій Наталія Ляшук, переможниця всеукраїнського етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, студентка 3 курсу спеціальності «Право» Марія Чемес.

Урочистість розпочала кандидат філологічних наук, доцент кафедри документознавства, інформаційної діяльності та комп’ютерних технологій Тетяна Жалко, наголосивши, що Конкурс спрямований на виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, формування почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах великий Кобзар. Також Тетяна Жалко розповіла учасникам про умови проведення VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна».

Студенти першого курсу Ірина Буковська, Андрій Семенюк, Михайло Химчак, Наталія Коржик, Дмитро Лопушинський, Наталія Курман взяли участь у конкурсі читців поезії Т.Г. Шевченка.

Акапельно у виконанні студентки І курсу Дарини Іванюк пролунала українська пісня на слова Тараса Шевченка «Зацвіла в долині червона калина».

Журі конкурсу читців поезії Тараса Шевченка визначило переможців, які були нагороджені грамотами.

Усі присутні мали змогу переглянути документальний фільм «Наш Шевченко».

Залишайтеся з Шевченком, читайте Шевченка, відкривайте себе за допомогою Шевченкового слова!