Майбутнє працевлаштування

Студенти напряму підготовки «Туризм» заздалегідь дбають про своє майбутнє працевлаштування.

В рамках співпраці Луцького міського центру зайнятості та «Центру розвитку кар’єри» Луцького інституту розвитку людини університету «Україна» 27 березня проведено профорієнтаційний захід «Презентація роботодавця» за участю приватного підприємця Ігоря Карпука.

Підприємець займається перевезенням та туристичною діяльністю. Студенти, які здобувають освіту менеджера із туризму, отримали інформацію про організацію дитячих екскурсій, паломницьких поїздок, відпочинку на гірськолижних курортах України і Польщі, зустріч Нового року у Карпатах чи Закарпатті. Зі студентами обговорили умови проходження навчальної практики у роботодавця та можливості працевлаштування.

Фахівці служби зайнятості надали студентам інформацію про стан ринку праці, ознайомили з джерелами пошуку роботи й надали рекомендації щодо написання резюме та підготовку до співбесіди з роботодавцем.

Юлія Харічкова (начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького МЦЗ) повідомила присутнім про можливості інтернет-порталу «Труд». Учасникам заходу рекомендували пройти безплатне навчання на курсах «Prometheus». Студентів запрошено до Луцького міського центру зайнятості на День відкритих дверей центру зайнятості для перегляду освітнього серіалу «Пошук роботи».