Новини НТСАДіМВ

Науково-практичний семінар
«Комп’ютерні технології: сучасні реалії та перспективи»

21 грудня 2017 р. у стінах Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» відбувся науково-практичний семінар «Комп’ютерні технології: сучасні реалії та перспективи». Робота науково-практичного семінару проводилася за такими секціями: інформаційні технології в освіті; інформаційне суспільство; робототехніка: реалії та перспективи; транзистор – геніальний винахід XX ст.; комп’ютерні системи та мережі; комп’ютерні технології в управлінні проектами.

У семінарі взяли участь науковці, викладачі, практики та студенти навчальних закладів Волинської області, зокрема ЛІРоЛ «Україна», Луцького національного технічного університету, ВоК НУХТ, Технічного коледжу Луцького НТУ та Малої Комп’ютерної Академії «Шаг».

/Files/images/pod/2112_k_semnar_/11.jpg  /Files/images/pod/2112_k_semnar_/14.jpg


Круглий стіл «Сучасний стан розвитку юридичної науки України»

5 грудня у стінах Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» відбувся круглий стіл на тему «Сучасний стан розвитку юридичної науки України», присвячений Тижню права. Активну участь у цьому заході взяли молоді науковці Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЛІРоЛ «Україна».

Під час проведення круглого столу учасниками обговорювалися такі питання, як історико-філософські підвалини права; громадянські права і свободи, свобода слова в Україні; конституційний процес: шляхи реформування; галузі національного права в умовах інтеграції.

/Files/images/krugliy_stl_2017/круглий стіл.jpg

/Files/images/krugliy_stl_2017/круглий стіл1.jpg


Державні іменні стипендії найкращим молодим вченим

Кабінет Міністрів України з метою увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні – заснував державні іменні стипендії найкращим молодим вченим за вагомий внесок у розвиток демократичних та гуманістичних цінностей у сфері науки і освіти та зміцнення міжнародного авторитету України. Державні іменні стипендії найкращим молодим вченим засновано у таких номінаціях: стипендія імені Дмитра Максимова; стипендія імені Назарія Войтовича; стипендія імені Романа Гурика; стипендія імені Устима Голоднюка; стипендія імені Юрія Поправки. У кожній номінації щороку визначатиметься п’ять стипендіатів.


Студенти кафедри туризму взяли участь у V турнірі з «Брейн-рингу»

27 вересня 2017 року з ініціативи управління туризму та промоції міста відбувся V турнір із гри «Брейн-ринг» на Кубок Луцького міського голови. Захід приурочений до Всесвітнього дня туризму та з нагоди 400-річчя з часу заснування Луцького Хрестовоздвиженського братства. Тема цьогорічного «Брейн-рингу» – «Діяльність Луцького Хрестовоздвиженського братства – яскрава сторінка в історії Лучеська й Волині».

Позмагатися за головний приз – Кубок Луцького міського голови – прийшли студенти восьми навчальних закладів міста. Серед них – команда Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» «Сучасні лучани». Наш інститут гідно представили студенти кафедри туризму: Семенов Костянтин, Архипчук Дмитро, Колацька Анна, Древля Юрій, Федонюк Ірина, Марчук Інна, які показали достойні знання з історії міста.

Членами журі цьогоріч були народний депутат України І скликання, Почесний громадянин міста Луцька, голова Луцького Хрестовоздвиженького братства Андрій Бондарчук, начальник управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Катерина Теліпська, директор туристичного агенства «Нові Мандри» Віталій Новицький, менеджер «Центру туристичної інформації та послуг» Оксана Штанько, краєзнавець Олександр Котис.

Гра була пізнавальною та насиченою цікавими фактами з історії нашого рідного міста. Усі команди гідно змагалися. Команда «Сучасні лучани» отримала диплом та пам’ятні призи від Луцької міської ради.

Дякуємо команді «Сучасні лучани» за активну участь у грі та бажаємо подальших успіхів.

/Files/images/breyn-ring/dsc_0068_novyy_razmer_28.jpg  /Files/images/breyn-ring/IMG_20170927_144945.jpg  /Files/images/breyn-ring/IMG_20170927_145645.jpg  /Files/images/breyn-ring/диплом.jpg


Міжнародна конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу»

18–19 травня 2017 року в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу». У конференції взяли участь науковці з України, Литви, Білорусії, Польщі.

Конференція проходила в рамках роботи секцій: «Економічні та правові питання євроінтеграції: теорія та практика», «Актуальні проблеми сучасних технологій фізичної реабілітації, зміцнення та відновлення здоров’я, розвитку соціальних комунікацій, соціальних технологій та психолого-консультативної діяльності», «Актуальні проблеми сучасних технологій фізичної реабілітації, зміцнення та відновлення здоров’я, розвитку соціальних комунікацій, соціальних технологій та психолого-консультативної діяльності».

Активну участь в організації проведення конференції взяло НТСАДіМВ ЛІРоЛ Університету «Україна».

За результатами конференції видано збірник наукових праць.

/Files/images/0Konferenciya/1.png  /Files/images/0Konferenciya/2.png


ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

30–31 березня 2017 року відбулася І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Рекреаційно-туристичний потенціал регіонів України: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку».

Активну участь у підготовці та проведенні конференції взяли молоді науковці НТСАДіМВ ЛІРоЛ Університету «Україна».

У рамках конференції розглядалися актуальні питання розвитку туризму в різних регіонах України, зокрема геопросторові, соціально-економічні, екологічні аспекти рекреаційно-туристичної діяльності.

За результатами конференції видано збірник наукових праць та розміщено тези доповідей учасників на сайті конференції.


  /Files/images/turizm/nov1/1t.png  /Files/images/turizm/nov1/2t.png  /Files/images/turizm/nov1/3t.png  /Files/images/turizm/nov1/4t.png

 /Files/images/На сайт.jpg  /Files/images/На сайт2.jpg