Новини

Нещодавно викладач кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення Андрійчук Юліана Миколаївна подарувала бібліотеці інституту  біля 50  найменувань книг із різноманітних галузей знань. Запрошуємо переглянути нові надходження усіх, хто любить вчитися, займатися спортом, хто не байдужий до свого здоров’я, цікавиться нетрадиційними оздоровчими технологіями, краєзнавством, іноземними мовами, біологією, психологією, науковими працями фахівців з різних галузей.

 

 

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року і, згідно резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року, відзначається 21 вересня. Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.
Генеральна Асамблея закликала всіх держав-членів ООН, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об’єднаних Націй.
Користувачам бібліотеки пропонуємо ознайомитися з літературою на духовну тематику, зокрема, з прекрасними творами Віктора Гребенюка, Юрія Вавринюка та інших представників Волинського осередку Спілки християнських письменників України. Крім того, на виставці нових надходжень представлені видання з краєзнавчого туризму, фізіології, юридичних дисциплін. Миру усім!

 

  

 

 

 

 

 

 

Чи згідні ви з тим, що особистість — результат процесу виховання і самовиховання? «Особистістю не народжуються, а стають,» – стверджував відомий російський психолог О. М. Леонтьєв. Діти не мають особистості, оскільки відповідальність за їх вчинки ставиться їхнім батькам. Отож, особистість — це індивід, який усвідомлює свою індивідуальність.
Особистість є категорією і предметом вивчення психології особистості. З точки зору психології, особистість — це сукупність вироблених звичок і уподобань, психічний настрій і тонус, соціокультурний досвід та набуті знання, набір психофізичних рис та особливостей людини, її архетип, що визначають повсякденну поведінку і зв’язок з суспільством і природою. Також особистість спостерігається як прояв «поведінкових масок», вироблених для різних ситуацій та соціальних груп взаємодії.
Якщо вас зацікавила ця тема і є бажання розвиватися, запрошуємо відвідати свято «Особистостями не народжуються…», яке відбудеться 20.09.2018р. у нашому інституті, та переглянути однойменну виставку.

 

 

День па́м’яті та прими́рення

День па́м’яті та прими́рення — пам’ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Нові надходження

Пропонуємо ознайомитися з новими надходженнями усіх, хто цікавиться художньою літературою, історією України, іноземними мовами, питаннями права, фізіології, спортивної медицини,   документознавства та соціальних комунікацій.

 

26-27 квітня у нашому інституті пройшла ІV міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу». Її учасникам було запропоновано переглянути виставку «Навчально-методичні та наукові видання професорсько-викладацького складу інституту».