«Пам’ятай, Україно, героїв своїх»

15 листопада 2017 року студенти Луцького інституту розвитку людини, у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, взяли участь у відкритті фото-виставки – «Пам’ятай, Україно, героїв своїх», присвяченій пам’яті загиблих у війні на сході.

Захід розпочався із молитви за загиблими, яку зачитав протоієрей Михайло Бучак, голова громадського об’єднання «Військові Капелани Волині».

Голова громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Надія» – Любов Карабан зазначила, що саме завдяки величезній жертві наших воїнів ми сьогодні маємо домівки, достаток у оселях та мирне і спокійне сьогодення у тилу. «Дякую усім, хто присутній зараз тут, щоб вкотре згадати тих, які не вагаючись, вирушили на передову, і віддали найдорожче — своє життя…», – з сумом констатувала вона.

Також, у відкритті виставки взяли участь Голова спілки АТО – Олег Кобилинський, Андрій Омельчук – Державна служба України у справах ветеранів війни, матері та родичі загиблих. Під час заходу звучали пісні про Україну, виступили викладачі та учениця Луцької музичної школи №1 ім. Фридерика Шопена.

Щодня, у боротьбі з ворожими загарбниками, Україна втрачає своїх синів. Кожен, з загиблих воїнів, залишиться у нашій пам’яті, вдячність за їхній подвиг завжди житиме у наших серцях.