Поглиблення співпраці з Державною реабілітаційною установою «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок»

Луцький інститут розвитку людини та Державну реабілітаційну установу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок»» поєднують давні партнерські відносини, адже студенти інституту проходять практичну підготовку на її базі.  Сьогодні керівництвом сторін-партнерів укладено комплексну угоду про співпрацю, що в перспективі забезпечує реалізацію вимоги дуальної освіти у процесі підготовки майбутніх фахівців спеціальностей 016 “Спеціальна освіта” та 227 “Фізична терапія, ерготерапія”.

Метою співпраці є забезпечення високої якості професійної підготовки фахівців на основі об’єднання інтелектуального потенціалу, матеріальних ресурсів партнерів. Угода спрямована на забезпечення співпраці у рамках розвиток інфраструктури науково-освітньої діяльності, організації спільної навчальної лабораторії для цілеспрямованої підготовки студентів за спеціальностями “фізична терапія, ерготерапія” та “спеціальна освіта”.