Презентація виставки матеріалів з фондів краєзнавчого музею за книгою професора Луцького інститут розвитку людини Університету “Україна” З. О. Пахолок “Луцька homo візія”.

У Волинському краєзнавчому музеї 8 жовтня відбулася презентація виставки матеріалів з фондів музею за книгою професора Луцького інститут розвитку людини Університету “Україна” З.О. Пахолок “Луцька homo візія”.

Присутні могли ознайомитися з матеріалами, які були представлені на стендах, у вітринах і стелажах, присвячені особистостям, пов’язаним з Луцьком своїм народженням або професійною діяльністю.

Серед таких особистостей бібліотекарі Тамара Спектор і Ольга Герасимчук, краєзнавці Ірина Левчанівська, Вальдемар Пясецький, Олег Виноградов, фольклористка Олександра Кондратович, актриса Світлана Органіста, лікар Анатолій Остап’юк, хореограф Валерій Михайловський. письменник Феодосій Мандзюк, художники Петро Собко і Микола Кумановський, вишивальщик Юрій Савка.

Ведучими свята були головний хранитель Волинського краєзнавчого музею Наталія Пушкар і професор ЛІРоЛ Зінаїда Пахолок. Серед виступаючих – бібліотекар СНУ ім. Лесі Українки Євгенія Величко, працівниця міської поліклініки Раїса Мозолевська, хореограф Зоя Михайловська.

Враженнями про книгу поділилися історик Ігор Миткалик, студенти Вадим Веремчук і Назар Киричук. Гарному настою сприяла не тільки розмова, але й пісні у виконанні Серафими Дмитрів та Оксани Шурин.