Свято вручення дипломів магістрів

Однією із визначальних ознак закладу вищої освіти є його здатність забезпечувати підготовку здобувачів найвищого освітнього ступеня – магістрів. Луцький інститут розвитку людини впродовж більше як двадцятирічного часу свого існування, зарекомендував себе як вища школа, що готує витребуваних на ринку фахівців, свідченням чому є їхнє подальше успішне працевлаштування. На цьогорічному, уже шістнадцятому, випуску свої омріяні дипломи отримали студенти магістратури спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Фізична терапія, ерготерапія», «Спеціальна освіта» та «Право».

Відкрили захід з вітальними словами директор інституту , кандидат юридичних наук Сергій Святославович Савич та директор Луцького коледжу Університету «Україна» – Тарас Валерійович Пащук.

Від органів місцевої влади привітав випускників Перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Петрович Поліщук, також вітали магістрів Голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Василь Григорович Грановський та директор Луцького геріатричного пансіонату Алла Вікторівна Гнатюк.

З поетичним вітанням до винуватців свята звернулася завідувачка кафедри інформаційної діяльності та туризму, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Йосипівна Жалко.

 

Від імені випускників слова вдячності викладачам висловили магістр спеціальності «фізична терапія, ерготерапія» Марія Віннік та магістр інформаційної, бібіліотечнохї та архівної справи – Олена Барашовець.

Більше фото: