Свято «Територія слова Івана Корсака» у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

24 квітня 2017 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулося мистецьке свято «Територія слова Івана Корсака». На гостину був запрошений знаний український журналіст, письменник та громадський діяч Іван Феодосійович Корсак.

Сценарій свята підготувала доктор філологічних наук, професорЗінаїда Пахолок, яка й була ведучою дійства.

Зустріч об’єднала професорсько-викладацький склад та студентів ЛІРоЛу, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки та Луцького педагогічного коледжу. Відбулася щира розмова про творчість нашого земляка, плідного розробника в художній літературі історичної тематики, пов’язаної з видатними та призабутими українськими діячами. Читачі поділилися своїми враженнями про оповідання та романи Івана Корсака, поставили йому глибокі запитання стосовно майбутнього України.

Під час свята присутні мали змогу насолодилися представленим акторами театру-студії«ГаРмИдЕр» уривком із роману «Перстень Ганни Барвінок». Пролунали пісні у виконанні Світлани Кресак та заслуженого артиста естрадного мистецтва України Олександра Голощука, танець «Ніжність» виконала Марина Апанасенко.

Усі присутні отримали насолоду від спілкуванням з видатним волинським письменником, мудрою, далекоглядною людиною, якою є Іван Корсак.