У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася урочиста церемонія «Посвята у студенти – 2017»

4 вересня 2017 року об 11-й год. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася урочиста церемонія «Посвята у студенти – 2017».

До дружньої студентської родини влилася нова хвиля наполегливих, енергійних, завзятих, активних молодих людей, які своїм сумлінним навчанням продовжать славні освітянські традиції інституту.

Побажання всім присутнім здоров’я, натхнення, самореалізації та професійного зростання прозвучали від директора інституту – кандидата біологічних наук, професора Віктора Чижика.

Почесні гості привітали студентів та побажали успіхів у навчанні.

Пирожик Олександр Веніамінович – перший заступник голови Волинської обласної ради.

Майборода Вікторія Марківна – директор Департаменту соціальної політики Луцької міської ради.

Куртін Віктор Олегович – старший лейтенант Національної Гвардії.

На святі була підтримана добра традиція – старшокурсники вручили студентам першого курсу Книгу знань і побажали, щоб її сторінки були заповнені цікавими, новими, незвичайними подіями студентського життя. У відповідь першокурсники склали урочисту обіцянку студента сумлінно навчатись та свято берегти кращі традиції інституту.

Від імені батьків першокурсників привітала професорсько-викладацький колектив інституту – Черчик Олена Анатоліївна, вручивши директору хліб та вишитий рушник як символи миру і добра та висловила сподівання, що їх діти отримають хороші знання, стануть гарними фахівцями та патріотами своєї держави.

Тепло та зворушливо лунали пісні та музичні вітання, що зробило атмосферу свята незабутньою.

Колектив Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» бажає усім студентам наполегливості, творчості та успіхів у здобутті обраної спеціальності !