IІI Міжнародна науково-практична конференція«Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу»

18-19 травня 2017 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася IІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», у якій взяли участь науковці освітніх закладів України, Польщі, Білорусії, Росії, Литви та інших країн.

Пленарне засідання конференції відкрив вітальним словом президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», дійсний член НАПН України, професор П. М. Таланчук. Учасників конференції привітав директор Луцького інституту професор В.В. Чижик.

Науковців вітали представники обласної та міської рад, Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації та вручили грамоти і подяки.

В ході роботи пленарного та секційних засідань конференції піднімалися актуальні питання розвитку науки та освіти в контексті євроінтеграційного поступу, зокрема, проблеми професійне становлення майбутніх спеціалістів в інтеграційних умовах, розвитку сучасних комп’ютерних технології, фольклористики як базової галузі гуманітаристики, соціальних комунікацій, соціальних технологій та психолого-консультативної діяльності, а також економічні та правові питання євроінтеграції. Висвітлювалися актуальні проблеми сучасних технологій фізичної реабілітації, зміцнення і відновлення здоров’я та обговорювалися питання впровадження туристично-рекреаційної робота в освітньому процесі й вирішенні прикладних наукових завдань.

Активну участь в роботі конференції взяли студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», Луцького та Володимир-Волинського педагогічних коледжів.

За результатами конференції видано збірник наукових праць.

Всі учасники конференції отримали сертифікати.