Звіт про основні напрями роботи студентського самоврядування

Звіт

про основні напрями роботи

студентського самоврядування Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

за 2018-2019 навчальний рік

 

Студентське самоврядування у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» – це реальна здатність осіб, які навчаються в інституті самостійно вирішувати всі питання студентського життя в межах компетенції. Воно характеризується об’єднанням думок, ідей, навчальної і творчої справи.

Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів, які навчаються в інституті, їхню участь в управлінні вищим навчальним закладом та залучення їх до різносторонніх напрямків роботи інституту:

1) участь в роботі вченої ради інституту від студентського самоврядування представляють інтереси  студентів – 3 чоловіки;

2) осередок студентського самоврядування інституту тісно співпрацює із осередками інших навчальних закладів Волинської області, а саме:

 • співпраця з Молодіжною радою Волині при голові Волинської обласної державної адміністрації;
 • участь у форумах спрямованих на розвиток лідерських якостей учасників;
 • студенти інституту постійні учасники обласного фестивалю «Студентська республіка-2019»;

3) осередок студентського самоврядування ініціює проведення загальноінститутських заходів: (День знань; Всесвітній День туризму; День працівника освіти; День соціального працівника; День юриста; День студента).

 

Заходи проініційовані та проведені студентським самоврядуванням:

 

Національно – патріотичне виховання та екологічне виховання:

Діяльність студентського самоврядування по даному напрямку спрямована на всебічне формування особистості шляхом патріотичного правового виховання, виховання у неї почуття громадянської свідомості.

Екологічне виховання за своєю метою визначає виховання почуття відповідальності за природу як національне багатство; ознайомлення з екологічним законодавством, налаштовувати студентів на пошуки  шляхів вирішення екологічних проблем.

 • 21 вересня 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулась імпреза – “Особистостями не народжуються”, яка була присвячена особистостям, що живуть серед нас і яких ми в нашому бурхливому леті днів не помічаємо. Гості, які завітали до ЛІРоЛу, поділилися своїми творчими здобутками. Вишивальниця Інна Ормелі зробила виставку робіт, представив жіночий, чоловічий і дитячий одяг, сумки і заготовки для вишивки. Члени Волинського осередку Спілки християнських письменників Волині Юрій Вавринюк, Дмитро Довбуш і Віктор Гребенюк познайомили з віршами й новелами. Прозвучала пісня “Мама” на слова Дмитра Довбуша
  у виконанні Світлани Кресак. Розмову вела професор Зінаїда Пахолок, намагаючись з’ясувати, як захоплення людини згодом переростає у професію, що спонукає до розвитку власних зацікавлень
  Імпреза була приємна для ока і вуха. Студенти після закінчення придбали книжки з дарчими написами письменників.

 

 

 • 8 жовтня 2018 року, до Дня юриста,  на базі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» був проведений круглий стіл «Основні засади професії юриста», що присвячений Дню юриста.
  Захід був організований кафедрою права та фінансів та студентами спеціальності «Право». Варто відмітити студентів першого курсу спеціальності “Право”, які підготували цікаві доповіді-презентації.
  Всі учасники плідно попрацювали, дізналися багато корисного для себе, а також для подальшої роботи.

 

 

 • 11 жовтня 2018 року – студенти інституту взяли участь у VІ турнірі із гри «Брейн-ринг» на Кубок Луцького міського голови. Захід приурочений до Всесвітнього дня. Тема цьогорічного «Брейн-рингу»- «Лучеськ Великий XV ст.: З’їзд європейських монархів», надзвичайно важливої події для Луцька, завдяки якій місто отримало європейське визнання. Команда Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» «Сучасні лучани гідно трималася у цьому інтелектуальному протистоянні. Гра була цікавою та запеклою.

 

 

 • 7 листопада 2018 року в Луцькому інституті розвитку людини університету «Україна» відбувся круглий стіл на тему: «НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ», присвячений 100-річчю НАН України.

В роботі круглого столу взяли участь науковці Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, відділу зарубіжної літератури, секції слов’янських літератур Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, директори ЗОШ м. Луцька, фахівці Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки та Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Під час роботи круглого столу відбулася презентація книжкової виставки «Національна академія наук України: крізь призму років» (до 100-річчя створення Національної академії наук України), яку представила Євпак Алла, провідний бібліотекар відділу читальних залів Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки.

Захід було проведено за участі та підтримки Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти та Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

 

 • 13 листопада 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся тематичний лекторій «Інфекційні хвороби – кір, дифтерія: клініка, діагностика, профілактика».
  Для працівників та студентів інституту було проведено роз’яснювальну роботу з профілактики кору і дифтерії. Надана професійна інформація щодо проведення вакцинації серед населення як найдієвішого методу профілактики таких захворювань.

 

 • 21 листопада 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини пройшла зустріч із американським професором – Дж. Маркусом Джоубом, котрий завітав у інститут з лекцією на тему – «Свобода та вплив християнства на формування урядів». Дж. Маркус Джоуб – професор інформаційних систем та аналізу Університету Майямі Miami University(штат Огайо, США).

 

 

 • 27 листопада 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» проводився відеолекторій на тему: «Ми проти насильства та торгівлі людьми» до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» від начальника відділу соціальних проектів Управління соціальних служб для сімї, дітей та молоді Бондарук Тамари Анатоліївни. Під час спілкування з фахівцем студенти отримали відповіді на актуальні питання щодо безпечного працевлаштування: «Як не потрапити в тенета работоргівців?», «Що варто знати від’їзджаючи за кордон на роботу?», «Що найперше необхідно робити у випадку потрапляння в рабство?», «Які організації та установи за кордоном можуть при потребі надати захист?».

 

 

 • 22 листопада 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся інформаційний лекторій присвячений 85-м роковинам вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Захід спрямований на поширення інформації про вчинені комуністичним тоталітарним режимом Голодомор 1932-1933 років та масові штучні голоди 1921-1923 років та 1946-1947 років в Україні, вшанування пам’яті їх жертв, а також вихованню у студентської молоді патріотизму та толерантності.

 

 

 • 1 грудня 2018 року студентка І курсу напряму підготовки «Право» Данилевич Мар’яна посіла ІІ місце у VІІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів ВНЗ IІІ – IV рівнів акредитації (негуманітарний профіль).

 

 

 • 10 грудня 2018 р. у Луцькому інституті розвитку людини, за підтримки Головного територіального управління юстиції у Волинській області відбувся науково-практичний семінар: «Проблеми правового статусу особи в Україні». У науково-практичному семінарі взяли участь:

– Герасимик Микола Іванович – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Волинській області;

– Єлов Віталій Андрійович – регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Волинській області;

– Завидовська Оксана Григорівна – суддя Апеляційного суду Волинської області у відставці, нині практикуючий юрист;

– Климчук Тетяна Дмитрівна – юрисконсульт на громадських засадах «Спілка воїнів АТО Волині»;

– Кудрицька Ольга Ярославівна – керівник Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

– Попов Анатолій Андрійович – доцент кафедри права та фінансів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», кандидат юридичних наук, доцент.

 

 

 • 11 грудня 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини в межах проведення Всеукраїнського тижня права організовано та проведено модельне судове засідання з цивільного процесу. Предметом судового розгляду стала цивільна справа про позбавлення батьківських прав. У заході взяли участь студенти спеціальності «Право» та викладачі кафедри права та фінансів вищого навчального закладу. У ході проведеного модельного засідання студенти спробували себе в ролі судді, представників сторін, проявивши при цьому відмінні знання щодо організації та ведення судового засідання.

 

 • 22 січня 2019 року студенти Луцького інституту розвитку людини Університету “Україна” взяли участь у акції “Ланцюг єднання” присвячений 100-річчю Акту Злуки.

 

 • 30 січня 2019 року студенти Луцького інституту розвитку людини Університету “Україна” відвідали Волинський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка з нагоди 110-ї річниці з дня народження видатного політичного діяча ХХ століття – Степана Бандери.

 

 

 • 20 лютого 2019 р. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся виховний захід на тему: «Пам’ятай Україно, героїв своїх», присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

П’ять років тому, у ці драматичні зимові дні, під час Революції Гідності загинули кращі сини і дочки України. Свою ціну заплатила й Волинь. Серед полеглих майданівців були студенти інституту – Василь Мойсей та Сергій Байдовський.

Захід об’єднав викладачів та студентів інституту, запрошених гостей. Учасники: Звєрєва О. В. – учасниця Революції Гідності, завідувачка відділення реабілітації учасників АТО; Серганчук А. М. (позивний «Фестиваль») – учасник Революції Гідності, кіборг; Кирилюк В. В. – одногрупниця Василя Мойсея, асистент кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» поділилися спогадами та висловили свої думки з приводу подій, що сколихнули Україну – Євромайдан, Революція Гідності, боротьба за державний суверенітет і цілісність держави, питання формування та розвитку громадянського суспільства в Україні та ін.

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака «Волинські Герої Небесної Сотні» на меморіальному комплексі «Вічної слави».

 

 • 8 та 9 травня 2019 р. студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» взяли учать у заходах присвячених вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни.

 

 

 • 16 травня 2019 року – День вишиванки у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна». «Вишиванка – твій генетичний код».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Художньо – естетичне виховання:

Належна увага в інституті приділяється вихованню у студентів високої культури, художніх та естетичних смаків. Постійно відзначаються  основні державні свята та традиційні інститутські свята (посвята в першокурсники, День студента, новорічні свята).

 • 3 вересня 2018 року – відбулася урочиста церемонія «Посвята у студенти – 2018».

 

 

 

 • 04 жовтня 2018 року – з нагоди Дня працівника освіти студентське самоврядування організувало свято для викладачів інституту.

 

 • 26 жовтня 2018 року відбулась екскурсія студентів Луцького інститут розвитку людини Університету «Україна» до старовинного та вічно молодого міста Львова.

Щойно заїхавши у місто, відчуваєш його неповторну та чарівну атмосферу. Старовинні будинки, кожний наступний з яких – архітектурна цінність, вимощені бруківкою дороги – усе це незмінні атрибути міста Лева.
Студенти із захопленням прогулялися вузькими вуличками Львова, адже тут, у старовинній частині міста, досі панує атмосфера таємничості, яку супроводжує солодко-гіркий запах знаменитої львівської кави.

 

 

 • 31 жовтня 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» – «Halloween party».

 

 

 • 7 листопада 2018 року Художній музей м. Луцька гостинно відкрив двері для відвідувачів з нагоди свого 45-річчя. Студенти та викладачі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» взяли участь у виставковому проекті «Мистецькі скарби Олицького палацу» та проглянули концертну програму.

 

 

 • 15 листопада 2018 року з нагоди святкування Міжнародного дня студента у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» пройшов День студентського самоврядування. Протягом дня, студенти інституту, завчасно підготувавшись до занять, мали можливість провести їх замість викладачів. А голова студентської ради ознайомився із роботою директора та навіть побував у його кріслі.

Керівництво інституту та коледжу привітало усіх із святом та оголосило подяки батькам, діти яких є активними, старанними та ініціативними студентами. Ну а завершилося свято виставою у Волинському академічному театрі ім. Т Г. Шевченка – «Жінки –це ще ті бестії».

 

 • 23 листопада 2018 року у м. Києві відбувся XVI фестиваль творчості студентів з інвалідністю «Сяйво надій».
  «Сяйво Надій» – єдиний всеукраїнський фестиваль, що проводиться у Києві з метою соціальної адаптації та інтеграції у суспільство студентської молоді з особливими потребами, розкриття та розвитку її творчого потенціалу. Це – свято талантів, наполегливості, краси та розуму людей із деякими вадами здоров’я. Учасники фестивалю доводять свою здібність у творчих роботах, наукових або спортивних досягненнях. Вони демонструють реальні способи усунення обмежень, що існують у житті людей із особливими потребами.
  У фестивалі цього року взяли участь учасники з 12 територіально відокремлених підрозділів в тому числі і Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна», студенти якого гідно продемонстрували свої таланти на фестивалі:
 • Семенюк Андрій, студент 2 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»» виступив у номінації – «Виконавче мистецтво»;
 • Степенко Іван, студент 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта», представив свої фото у номінації – «Фотографічна»;
 • Боровик Катерина, студентка спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», презентувала свої роботи у номінації –«Декоративно-прикладна».

Усі учасники фестивалю були відзначені грамотами та цінними подарунками.

 

 

 • 27 листопада 2018 року Студент Луцького інституту розвитку людини Юрій Древля взяв участь у конкурсі “Кращий студент Волині”! Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» пишається Юрієм та вдячний за гідне представлення нашого навчального закладу. П’яте місце з десяти представників – достойний результат. Луцький інститут розвитку людини став єдиним приватним закладом вищої освіти регіону, представленим на цьому конкурсі.

 

 

 • З 26 листопада по 5 грудня 2018 року у Луцьку проходила «Битва університетів та коледжів». Впродовж двох тижнів команди студентів із різних навчальних закладів, у тому числі й Луцький інститут розвитку людини Університету “Україна”, змагалися за титул кращого вишу в інтелектуальних, спортивних та розважальних змаганнях. Захід було вперше організовано департаментом сім’ї, молоді та спорту міськради спільно із Молодіжною радою Луцька.

5 листопада 2018 року  в  Палаці культури відбувся грандіозний фінал. За підсумками двох тижнів змагань команда Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» посіла 4 місце із 8!
Приємно відзначити, що наші студенти вперше взяли участь у змаганнях на такому рівні та стали стали достойними супротивниками іншим командам! Хочеться зазначити, це єдиний приватний ВНЗ, котрий дійшов так далеко!

 

 • 14 лютого 2019 року студрада Луцького інституту розвитку людини Університету “Україна” щиро привітала усіх студентів та викладачів із Днем закоханих!

 

 

 • З 5 по 7 квітня у смт. Міжгір’я на базі «Петрівська слобода» відбулась ХХ Рада лідерів студентського самоврядування Університету «Україна» з метою обміну досвідом у питаннях студентського самоврядування між студентами усіх філій навчального закладу.

Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» представляли: голова студентської ради- Веремчук Вадим, заступник голови – Киричук Назар та відповідальний за інформаційну діяльність – Луцик Євген.
Лідери студради із користю провели час, знайшли багато нових друзів та задоволені, повні нових сил, енергії, ідей та задумів повернулись у стіни рідного навчального закладу!

 

·       03 квітня 2019 р.  до Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» завітали іноземні гості – Даніел (США), Амаду (Сенегал), Ашреф (Лівія) та Міхаїл (Нігерія), які є слухачами підготовчого відділення СНУ імені Лесі Українки. Вони вивчають українську мову і в подальшому планують вступати в українські навчальні заклади.

Студрада Луцького інституту розвитку людини радо зустріла гостей, відбулась невеличка екскурсія інститутом.

Варто зазначити, що незважаючи на нетривале перебування в Україні (всього 3 місяці), Даніел, Амаду, Аршеф та Міхаїл на вельми хорошому рівні спілкуються українською. Даніел разом із своїми друзями заспівав українську народну пісню – «Місяць на небі, зіроньки сяють» та пісню гурту Океан Ельзи «На небі».

 

 

 

 • 10 квітня 2019 р. студенти Луцького інституту розвитку людини Університету “Україна” відвідали Музей сучасного українського мистецтва Корсаків!

У музеї представлено роботи понад 100 видатних митців (більш як 800 арт-об’єктів). Живопис, графіка, скульптура, інсталяція, відео-арт – тут зібрана колекція творів мистецтва найкращих українських авторів ХХ– ХХІ століть.

Дуже цікавою була розповідь екскурсовода, а картини викликали захоплення та тільки позитивні емоції.

Варто зазначити, що даний Музей є першим в Україні музеєм сучасного українського мистецтва та, безумовно, є окрасою міста!

 

 • 23 квітня 2019 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна», відбувся майстер-клас з розпису писанок! Своїми знаннями та вмінням писати великодню писанку з присутніми ділилися студентка нашого навчального закладу – Чемес Марія, яка вже 13 років займається писанкарством.

Відвідувачі майстер-класу мали можливість долучитися до українських традицій, дізнатися про історію писанки, її символіку та техніку виконання, адже зовсім скоро їм знадобляться ці навички для розпису великодніх яєць, які незабаром прикрасять наші великодні кошики та святкові столи.
Для кожного було підготоване особисте робоче місце і все, що потрібно для роботи: яйце, віск, писачок, свічка, фарби. Багато хто вперше спробував себе у цій справі.

Кожен учасник майстер-класу по завершенню тримав у своїх руках власне творіння – писанку та щиро вірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров’я і благополуччя.
Варто наголосити, що надзвичайно важливо зберігати народні традиції, адже звичаї, передані батьками – несуть у собі духовну цінність, вчать дітей добру та повазі до історії своєї рідної землі.

 

 • 17 травня 2019 року Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» взяв участь у XVI фестивалі-конкурсі студентської творчості «Університетське літо – 2019», який щорічно проходить у Університеті «Україна» (м. Київ).

Студенти інституту активно готувалися до конкурсу. Пивовар Діана взяла участь у номінації «Художнє мистецтво» та представила роботи чорною ручкою. Чемес Марія та Химчак Михайло взяли участь у номінації «Фотомистецтво». Шурин Оксана прийняла безпосередню участь у гала-концерті та виступила у номінації «Вокал» (естрадна пісня).

Усі роботи отримали високу оцінку журі а учасники фестивалю були нагороджені грамотами! Завершився фестиваль «Університетське літо – 2019», вже за традицією, на урочистій ноті – учасники свята виконали Гімн Університету «Україна».

 

Благодійницько-волонтерська діяльність:

 

Діяльність студентського самоврядування по даному напрямку спрямована на об’єднання, координацію та сприяння розвитку волонтерського руху у навчальному закладі.

В цьому напрямку налагоджена співпраця з державними та громадськими організаціями, установами в галузі соціальної допомоги:

 1. Волинським обласним молодіжним Центром реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя»;
 2. Волинською обласною асоціацією дітей-інвалідів «Особлива дитина»;
 3. Ківерцівським спеціальним дошкільним дитячим будинком «Сонечко»;
 4. Товариством Червоного Хреста України та ін.

 

 • До Дня білої тростини (це паличка, за допомогою якої незрячі орієнтуються в просторі) з 29 жовтня по 8 листопада у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» проходила Благодійна акція –«Чашка кави для доброї справи». Кожного дня, бажаючі, могли придбати та поласувати смачною кавою та чаєм (в приміщенні кафе інституту) і тим самим зробити добру справу!

Усі виручені кошти, у сумі-2300 грн., були перераховані Волинській обласній організації УТОС!

 

 

 • 3 грудня 2018 року до Міжнародного дня людей з інвалідністю у Луцький інститут розвитку людини з музичною п’єсою «Язиката Хвеська» завітав театр ТАМІ. Театр ТАМІ -багаторазовий учасник та лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Актори театру ‑ люди з інвалідністю, які попри усі проблеми та труднощі, знайшли в собі сили жити, боротися і радіти життю! Театр для них – світ емоцій, котрий вони щедро подарували глядачам! Керівник театру – Алла Антонюк – випускниця спеціальності «Фізична реабілітація» нашого навчального закладу. Вона разом з іншими фахівцями організовує різноманітні творчі та реабілітаційні заходи з учасниками театру – вихованцями ГО «Джерело життя».

 

 • 03 січня 2019 року вже традиційно з подарунками представники Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» завітали до Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини!

 

 

 • Студрада Луцького інституту розвитку людини Університету “Україна” долучитись до реалізації проекту, який організувала Студрада Волині, під назвою – “Для всіх”.

Суть проекту полягає у тому, що студенти відвідуватимуть дитячі будинки і гратимуть у настільні ігри разом із дітками, з метою – дарувати дітям позитивні емоції, хороший настрій та можливо, стати їм друзями.
25 лютого 2019 року – завітали до дитячого притулку у м. Рожище.

“Проект реалізовується завдяки “Activе citizens” British Council та Молодіжний центр Волині”

 

 

 

 

 

Спортивно-оздоровча та туристична робота:

Діяльність студентського самоврядування по даному напрямку спрямована на всебічне сприяння духовному та фізичному розвитку студентської молоді, утвердження у неї моральних цінностей, здорового способу життя.

 • 06 вересня 2018 р. – традиційне святкування День працівника фізичної культури і спорту у форматі Дня здоров’я.

 

 

 

 • 13 жовтня 2018 року у м. Києві відбувся ІV етап ХVІІ Спартакіади студентів Університету «Україна».

Студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» взяли активну участь змаганнях та вибороли 2 місце із пляжного волейболу серед чоловіків.

 

 • 29 листопада 2018 року до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Луцькому інституті розвитку людини пройшла лекція на тему: «Профілактика СНІДу» від провідного фахівця, лікаря-венеролога Волинського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Стельмах Оксани Леонтіївни.Головна мета усіх заходів, які проводяться до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ‑ звернути увагу суспільства на цю проблему. Студенти мали змогу отримати актуальну для кожної людини інформацію, щодо статистики цього захворювання у Волинській області, сучасних методів діагностики та лікування СНІДу.

 

 

 • Впродовж усього семестру у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» проводяться практичні заняття студентів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» з дисципліни «Масаж загальний і самомасаж». На них студенти формують навички та методи профілактики захворювань опорно-рухового апарату, вивчають прийоми дозованого механічного впливу на різні ділянки тіла людини, що здійснюються руками масажиста або спеціальними апаратами.

 

 • 4 грудня 2018 року серед студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» проводилися змагання на першість з футболу та настільного тенісу. Організаторами та суддями виступили викладачі кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення. У запеклій боротьбі «золото» з настільного тенісу вибороли студенти першого курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Діана Пивовар та Микола Жуковець. А перехідний кубок з футболу цьогоріч дістався хлопцям з інститутської збірної команди першокурсників.

 

 • 15-17 лютого 2019 року у м. Мукачево, проходив Чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків на якому студент першого курсу, спеціальності “Адміністратор”, Луцького коледжу Університету “Україна”, зайняв ІІ місце.

 

 • 22 лютого 2019 року у м.Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, на якому студент 2-го курсу напряму підготовки “Спеціальна освіта” – Степенко Іван зайняв ІІІ місцем.

 

 

 

10-11 травня 2019 року Степенко Іван – студент 2 курсу, спеціальності “Спеціальна освіта”, ЛІРоЛ “Україна”, із зайнятим ІІ місцем у Чемпіонаті області з легкої атлетика на дистанції 400 метрів та із зайнятим ІІ місцем на дистанції 200 метрів!

 

 

 • 18 травня 2019 року відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю – “Відкритий Кубок Волині”, на яких Чемес Марія, студентка 4 курсу, спеціальності “Право” та її партнер Кирилюк Владислав посіли на перше місце у своїй категорії.

 

 • 31 травня – 2 червня 2019 року на базі дитячого оздоровчого табору «Сонячний» (село Гаразджа Луцького району Волинської області) відбувся регіональний етап всеукраїнського студентського фестивалю «Студентська республіка 2019». На захід з’їхалося десять команд із навчальних закладів Луцька, Володимира-Волинського, Ківерецьта Ковеля. Команда Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» також взяла участь у даному фестивалі. Команди змагалися у спортивних та інтелектуальних конкурсах, танцювальному батлі, оформлювали та представляли наметові містечка тощо.

Студенти Луцького інституту розвитку людини Університету “Україна” (студрада) – показали чудові результати і склали достойну конкуренцію іншим командам!Отже:
– 1 місце – “Paintball”;

 • 1 місце – Планка (Іван Степенко, показав вищий клас- 10 хв.);
 • Інтелектуальний конкурс”Mind Game”-1 місце.

Організаторами заходу виступили Громадська організація «Студентська Рада Волині» та Молодіжна громадська організація «Студентська республіка». Фестиваль відбувся за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації.

Звіт виховної роботи за 2016-17.docx

Звіт виховної роботи за 2017-18.docx