VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти».

9 грудня 2020 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» проходила VІ Всеукраїнська науково-практична конференція (в режимі «онлайн»): «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти».

У ході роботи обговорювалися актуальні проблеми сучасних технологій фізичної реабілітації, зміцнення і відновлення здоров’я різних верств населення, технології навчання осіб з інвалідністю, працевлаштування випускників спеціальностей «фізична терапія, ерготерапія», «спеціальна освіта» тощо.Особливістю конференції є не тільки широка «географія» учасників (у ній взяли участь науковці з таких закладів вищої освіти та установ України як Національна академія медичних наук України, Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького, Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Херсонська державна морська академія тощо), але й залучення до роботи представників усіх рівнів освіти: від дошкільних закладів до закладів вищої освіти, стейкхолдерів та практичних працівників медичної сфери (Сумської центральної районної клінічної лікарні, Нововолинської центральної міської лікарні).

За результатами конференції буде оприлюднено збірник матеріалів, а учасникам будуть надіслані електронні сертифікати про участь.