3 грудня 2019 року в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася чергова, V Всеукраїнська науково-практична конференція «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти».

Науковці та практики Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, Східноєвропейського університету імені Лесі Українки, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, НДІ фізіології імені Михайла Босого Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Харківської державної академії фізичної культури, Херсонського державного університету, Луцького педагогічного коледжу та інших установ і закладів обговорювали проблеми: фізичної терапії, ерготерапії та фізичної реабілітації різних верств населення; фізіологічні, медичні та психологічні питання і технології навчання осіб з інвалідністю; стан та перспективи залучення, профорієнтації, адаптації та супроводу абітурієнтів і студентів; працевлаштування випускників з інвалідністю; спорту осіб з інвалідністю тощо.

У рамках роботи конференції відбулися тренінги та майстер-класи.

За матеріалами конференції підготовлено збірник матеріалів конференції.