Сертифіковані курси масажу

У наш час високою популярністю користуються різноманітні природні джерела відновлення зоров'я. Масаж - одне з таких джерел. Не дивно, що курси масажу користуються значним попитом. Сучасна медицина часто використовує масаж як метод лікування та профілактики широкого кола захворювань, тим самим підтверджуючи його ефективність. У нас ви можете пройти якісний курс масажу та використовувати здобуті вміння на роботі та вдома.

На відміну від інших масажних курсів, в інституті не навчають рівнями – масажист-початківець, масажист базового рівня та експерт. Унікальна програма передбачає замкнений цикл повноцінного перехресного навчання професійному масажу, побудові особистого бренду і маркетинговому просуванню власної приватної практики.

Викладачі курсів «Масажу оздоровчого» – досвідчені практики та спеціалісти з великим досвідом роботи, які постійно підвищуюють свою кваліфікацію і стежать за усіма новинками б’юті індустрії. Залученими фахівцями та кафедрою фізичної реабілітації та соціального забезпечення інституту було розроблено унікальну програму навчання масажу. По закінченні курсів окрім сертифікату (міжнародного зразка, на двох мовах), кожен випускник отримає повноцінний методичний посібник, який стане помічником на початку власної практики.

Слухачі курсів навчатимуться таким технікам масажу: класичному, баночному, сегментарно-рефлекторному, точковому, апаратному, вакуумно-роликовому, лімфодренажному, антицелюлітному тощо. Більше того, після циклу лекцій та практичних занять з реабілітації, випускник опанує навики лікувальної гімнастики і фізкультури (ЛФК), здобуде можливість самостійно виявляти проблематику та формувати програму терапії для своїх пацієнтів. Основна мета курсів – навчити, як пройти шлях від одержання професійних навиків до реальної власної практики!

Контакти: