Директор

Савич Сергій Святославович – директор Луцького інституту розвитку людини, кандидат юридичних наук.

У 2009 році закінчив юридичний факультет Волинського національного університету імені Лесі України.

У 2013 році захистив дисертацію кандидата юридичних наук в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України на тему: «Цивільно-правова охорона комерційних позначень в Україні та Республіці Польща (порівняльно-правовий аспект)».

Має досвід практичної (начальник юридичного департаменту підприємства, юрисконсульт), наукової та викладацької роботи (Київський університет права Національної академії наук України, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки).

У 2014 р. брав участь у Міжнародному семінарі – «Intellectual Property Law and Institutions – New Perspectives and Dimensions», що проходив на базіВсесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) у м. Женева (Швейцарія).

У Луцькому інституті розвитку людини Університету “Україна” у період з 2015 та по 2017 р.р. очолював кафедру права.

Починаючи з 2017 р. обіймає посаду директора згаданого закладу вищої освіти.

У 2018 р. отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.

Володіє польською та англійською мовами. Автор понад 25 наукових та навчально-методичних праць, з них – одна монографія.

Нагороджений почесними грамотами Волинської обласної ради (2017 р.), Волинської обласної державної адміністрації (2019 р.), Подякою Міністерства освіти і науки України (2020 р.).