Новини

Нещодавно від користувачів бібліотеки надійшла література на історичну тематику. Художньо-документальні повісті Бондарчука А.І. «Уклін ангелу» і «Хлібина на двох» розповідають про трагічні події українського народу – голодомори 1932-1933 рр. і 1946-1947 рр., під час яких було знищено понад 10 мільйонів українців, серед яких майже половина – діти.    У книзі «Україна. Голодомор 1946-1947 років: непокараний злочин, забуте добро» пропонуються документи, дослідження вчених щодо питання голодомору на території нашої держави. Крім того, на виставці представлені методичні матеріали з курсу «Україна в контексті світового розвитку».  Запрошуємо усіх бажаючих переглянути нові надходження.

 


13 лютого 2019 р. в нашому інституті відбулася IV науково-практична конференція: «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти». Учасникам і гостям конференції для перегляду була запропонована виставка наукових, навчальних, методичних, періодичних видань.

 

 


Бібліотека Луцького інституту розвитку людини поповнилася черговими надходженнями, – новими підручниками та посібниками «Фзіотерапія» та «Медична та соціальна реабілітація» для студентів спеціальності 227 «фізична терапія, ерготерапія». До слова, наш навчальний заклад має тривалу історію підготовки спеціалістів згаданої спеціальності, а дослідження ефективних методів фізичної реабілітації – пріоритетний напрямок наукової роботи кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення інституту.

 

З нагоди річниці прийняття Загальної Декларації прав людини упродовж 10  – 14 грудня 2018 р. в нашому інституті проходив  Всеукраїнський тиждень права. Учасникам і гостям для перегляду була запропонована виставка навчальних, методичних, періодичних видань з галузі права.


У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства.


У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня було офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. Жоден захід в області СНІДу зараз не обходиться без “червоної стрічки” – шматочка шовкової стрічки, складеної в особливий спосіб. Червона стрічка – міжнародний символ боротьби зі СНІДом, який використовують як логотип і ВООЗ, і агентства ООН, і незлічена кількість добродійних фондів.


День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських Організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».
За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.


Нещодавно від Університету «Україна» м. Київ надійшли книги Бондаренка О.Г. «Під знаком Молоха» у трьох частинах: «Історія зародження терору в Московії» (книга 1), «Витоки і наслідки червоного терору в Совдепії» (книга 2), «Злочини більшовиків на теренах СРСР» (книга 3). Запрошуємо усіх бажаючих переглянути нові надходження.