Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 р. колектив Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» взяв участь у заходах вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Чотири роки тому, у ці драматичні зимові дні, під час Революції Гідності загинули кращі сини і дочки України. Свою ціну заплатила й Волинь. Серед полеглих майданівців були студенти інституту – Василь Мойсей та Сергій Байдовський. На меморіальному комплексі «Вічна Слава» встановлено пам’ятний знак «Волинські Герої Небесної Сотні».

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та запалили свічки біля експозиції пам’яті Героям Небесної Сотні інституту і взяли участь у панахиді за загиблими на меморіальному комплексі «Вічної слави», поклали квіти до пам’ятного знака «Волинські Герої Небесної Сотні» та взяли участь у громадській ході до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – загинули за єдність України».