Поглиблення співпраці з органами юстиції Волині

Укладено поглиблений меморандум про співпрацю між Луцьким інститутом розвитку людини Університету “Україна” та Західним міжрегіональним управлінням юстиції. Сторонами відзначено багаторічний позитивний досвід взаємодії, передбачено участь управління у розробці та оновленні освітніх програм спеціальності “Право” нашого закладу, сприяння у забезпеченні працевлаштування випускників інституту в органах юстиції. До слова, інститут уже тривалий час здійснює підготовку здобувачів освіти спеціальності 081 “Право” за освітніми рівнями молодшого бакалавра, бакалавра та магістра. Заступник начальника міжрегіонального управління у Волинській області Ольга Борисівна Семенюк та директор інституту Сергій Святославович Савич висловили сподівання на подальшу плідну спільну роботу.