Участь керівництва закладу у VIII Конгресі ініціатив Східної Європи

Представники Луцького інституту розвитку людини та Луцького коледжу Університету “Україна” взяли участь у VIII Конгресі ініціатив Східної Європи, що проходив у місті Любліні (Республіка Польща) 23-24 вересня 2019 року. Директор інституту, кандидат юридичних наук Сергій Савич та директор коледжу Тарас Пащук, відвідали цей важливий для розбудови транскордонної співпраці захід.

У рамках конгресу працювала низка дискусійних майданчиків, де обговорювалися актуальні питання, пов’язані з історичною спадщиною народів Східної Європи, роблемами історичного примиренням, місцевої демократії та регіонального партнерства, освіти й науки. Цьогоріч проведення конгресу було приурочене 450-річчю Люблінської унії.