Юрій Древля – учасник форуму «Студентська Рада Волині»

2 березня 2017 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулася звітно-виборча конференція Волинської обласної молодіжної громадської організації «Студентська Рада Волині» серед студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації Волинської області.

Студентське самоврядування Луцького інституту розвитку людини на форумі представляв відповідальний за волонтерську діяльність Юрій Древля.

Мета форуму: обрати голову та керівний склад ВОМГО «Студентська Рада Волині», розробити стратегію діяльності «Студентської Ради Волині» на 2017-2018 роки.

Вітаємо Юрія Древлю з обранням до складу культурно-масово-спортивного відділу Волинської обласної молодіжної громадської організації «Студентська Рада Волині».