Випускники-юристи ЛІРоЛ: від диплому до професійного успіху

Юрист – одна з найбільш поширених та необхідних у цивілізованому суспільстві професій. Одним із головних показників результатів роботи кафедри права та фінансів Луцького інституту розвитку людини є рівень працевлаштування випускників спеціальності 081 “Право”. Підготовка студентів спеціальності «Право» дає їм змогу бути конкурентоспроможними фахівцями та знайти себе на юридичному ринку праці.

Сьогодні наші випускники успішно працюють на різних посадах в судовій гілці влади. Наприклад, випускниця 2014 року, магістр права Олеся Олійник, – помічник судді Барського районного суду Вінницької області.

Помічником судді Іваничівського районного суду Волинської області працює Тіхтей (Михалюк) Наталія – випускниця (спеціаліст 2011 року випуску) спеціальності «Право».

«Ще в інституті у мене виникло бажання поринути в судову діяльність, відтоді вся моя діяльність пов’язана з нею. Я збагнула, що хочу присвятити їй свою кар’єру майже перед випуском, побувавши на виробничій практиці у суді»
Наталія Тіхтей (Михалюк)
Помічник судді Іваничівського районного суду Волинської області

Випускники спеціальності «Право» ЛІРоЛ успішно освоїли і сферу юстиції. Так, в управлінні забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) працюють: провідним спеціалістом відділу організації та контролю за виконанням рішень – Коменда Вікторія Ігорівна (бакалавр 2012 року випуску) та  головним спеціалістом сектору аналітики та статистики – Денисюк Валентина Сергіївна (бакалавр 2011 року випуску).

 

Ще під час навчання наші студенти мали можливість закріпити теоретичні знання на практиці у Юридичній клініці, де під керівництвом викладачів набували необхідної підготовки шляхом надання безкоштовної юридичної допомоги. Ці знання та практичні навики стали сьогодні в нагоді Ольшевській  Вірі (спеціаліст 2013 року випуску), яка працює начальником відділу «Ківерцівське бюро правової допомоги» Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

«Навчаючись в ЛІРоЛ «Україна», я здобула знання, якими на сьогодні користуюсь. Юрист – це професіонал, який має відмінно розбиратись в правовій документації, захищати інтереси громадян, які звертаються за допомогою. З 2016 року я працюю в Луцькому місцевому центрі з надання безплатної правової допомоги на посаді начальника відділу «Ківерцівське бюро правової допомоги». Велика кількість справ по яким я працюю, стосується проблем людей. Ці справи стосуються як порушень їх прав, так і їх захисту Знання, які я отримала у інституті, дали мені змогу досягти успіху в моїх починаннях в юридичній сфері».
Віра Ольшевська
Начальник відділу «Ківерцівське бюро правової допомоги» Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Взірцем молодої успішної людини, яка взяла на себе відповідальність за розвиток свого краю, є Роман Ющук (бакалавр права 2008 року випуску), обраний у жовтні 2014 р. Любомльським міським головою.

«Після отримання диплома юриста, займався адвокатською практикою. Ще на початку інститутського навчання я любив конституційне право як найближчу галузь до політичних процесів. Вибори, коаліції, розпуски парламенту, конституційні реформи і вирішив, що моє місце в політиці».
Роман Ющук
Любомльський міський голова

Одним із перших приватних виконавців у Волинській області став Дмитро Таранко (спеціаліст 2014 року випуску).

«Я вважаю, роки свого навчання провів у пошуках себе, дозріванні як особистості. Це були часи важкої роботи. Щодо навчання, то нелегко було перші 2,5 роки. Від студентства залишилися лише теплі та приємні спогади. Я познайомився з низкою цікавих та неординарних людей, збагатився солідним досвідом. Підсумовуючи, скажу, що Луцький інститут розвитку людини лишив по собі вагомий слід у моєму житті, і саме під час навчання я почав провадити ті речі, які сьогодні визначають напрями мого життя та діяльності».
Дмитро Таранко
Приватний виконавець

Отримали посвідчення адвоката і успішно працюють за фахом Мартинюк Дмитро (спеціаліст 2010 року випуску), Пилипчук Ірина (спеціаліст 2007 року випуску), Туз Святослав (спеціаліст 2008 року випуску).

«Сучасний адвокат має бути принциповим, винахідливим, стресостійким та з чітким розумінням своєї мети. Має досконало знати законодавство та завжди професійно зростати. В суспільстві адвоката сьогодні поки що, на щастя, поважають і статус його високий. Студенти юридичних спеціальностей прагнуть прийти в нашу професію. Лише особистісні здібності, наполегливість допоможуть студенту пройти шлях від заліковки до адвокатського посвідчення».
Ірина Пилипчук
Адвокат