18 грудня 2019 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся V Міжвузівський науково-практичний семінар «Комп’ютерні технології: сучасні реалії та перспективи». У науковому заході взяли участь викладачі, практики та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, ЛНТУ, Технічного коледжу Луцького НТУ, Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, директор департаменту ІТ Академії  «Шаг» м. Луцька та Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

В ході роботи семінару присутні обговорювали теоретичні аспекти розвитку IT-технологій, демонстрували власні практичні розробки та переглянули короткометражний фільм «Сучасні досягнення робототехніки».

По завершенню семінару всі отримали сертифікати. Матеріали науково-практичного семінару будуть опубліковані у черговому збірнику «Комп’ютерні технології: сучасні реалії та перспективи».