День працівника освіти у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»

28 вересня 2017 р. у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбувся День працівника освіти.

«Із року в рік викладач продовжує себе у своїх студентах. Його думки, почуття щиро віддані їм. Він працює на майбутнє. Образ улюбленого викладача, доброго і вимогливо студенти пам’ятатимуть все життя»… Такими теплими словами розпочався святковий концерт у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна».

З вітальним словом виступив директор інституту Чижик Віктор Васильович, який привітав колектив із професійним святом, побажав міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, щастя і натхнення, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Уся студентська родина долучилися до привітань та побажала здоров’я, миру, наснаги і добрих людей на життєвому шляху. Адже, викладач заслуговує найбільших нагород, найвищих відзнак за свою віддану працю ! А подарунком від студентів стала насичена концертна програма.