Історична година «Роман Шухевич – лідер повстанського опору України», присвячена 75-річчю від початку формування УПА.

Студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», спільно із Волинською обласною бібліотекою для юнацтва, провели історичну годину «Роман Шухевич – лідер повстанського опору України», присвячену 75-річчю від початку формування УПА.

Роман Шухевич – живий символ нескореності національно-визвольної боротьби на західноукраїнських землях, відомий як видатний військовий державний і політичний діяч, великий патріот, інтелектуал. Він був людиною надзвичайної хоробрості, його поважали побратими та боялися вороги, ним захоплювались однодумці. Навколо його постаті досі киплять політичні пристрасті.

Тарас Чупринка, Роман Лозовський, Тур, Туча, Щука, Дзвін, Чернець, Степан, Білий – це все псевдо однієї дюдини – головного командира УПА Романа Шухевича. Він репрезентує гордий лик нескореної України, яка заслуговує на справжню повагу. Головне, щоб ми самі не цурались свого героїчного минулого і навчились гідно пошановувати своїх героїв.