У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня юриста

8 жовтня 2019 р. в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» був проведений круглий стіл «Формування компетентностей майбутніх юристів», присвячений Дню юриста.

Керівництво інституту, професорсько-викладацький склад і студенти спеціальності “Право” зібралися в актовій залі, аби ще раз наголосити на важливості своєї професії і щоденній відповідальності перед собою і суспільством. На свято були запрошені почесні гості:  начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Кухарик В.І., приватний нотаріус Розпутняк О.В. суддя Апеляційного суду у Волинській області у відставці Завидовська О.Г. З привітальним словом виступили працівники кафедри: доктор юридичних наук, професор кафедри права та фінансів Бригінець О.О., кандидат юридичних наук, адвокат Мартіросян А.Г.

З нагоди свята Волинською обласною державною адміністрацією були нагородежні викладачі кафедри права та фінансів Пащук Т.В., Пікалюк С.С.

Відкрив зібрання директор інституту, кандидат  юридичних наук Сергій Святославович Савич. Він наголосив на важливості проведення таких заходів, привітав усіх присутніх з Днем юриста, а також побажав учасникам круглого столу успіхів та нових перемог у навчальній та науковій діяльності.

Всі учасники плідно попрацювали, дізналися багато корисного для себе, а також для подальшої практичної роботи.