В інституті обговорювали питання надання безоплатної правової допомоги, а також взаємодії центрів БПД з закладами вищої юридичної освіти та юридичними клініками.

У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна»  8 грудня 2020 року відбулося засідання «круглого столу», присвяченого питанням надання безоплатної правової допомоги, а також взаємодії центрів БПД з закладами вищої юридичної освіти та юридичними клініками.

На захід завітали високоповажні гості: директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кудрицька О.Я., Голова Ради адвокатів Волинської області Руденко Г.А., декан юридичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки канд. юрид. наук Демчук А.М., регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області, натхненник та перший організатор юридичної клінічної освіти на Волині, керівник юридичної клініки «Ad Astra» ВНУ імені Лесі Українки Єлов В.А.

Захід відбувся у теплій та карантинній робочій атмосфері. Голова Ради адвокатів Волинської області Г. А. Руденко висловила привітання колективу інституту та передала до бібліотеки закладу книги, присвячені історії становлення волинської адвокатури.

В рамках проведеного заходу також обговорювалися питання майбутньої взаємодії Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та юридичної клініки «Феміда» Луцького інституту розвитку людини. Директором центру О. Я. Кудрицькою та директором інституту канд. юрид. наук, доц. С. С. Савичем було підписано договір, у якому сторони дійшли згоди щодо взаємодії та співпраці з метою перенаправлення осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, для забезпечення надання їм такої допомоги, до юридичної клініки «Феміда» нашого інституту.