Студенти спеціальності «Право» відвідали Головне територіальне управління юстиції у Волинській області.

Студенти спеціальності «Право» Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» відвідали Головне територіальне управління юстиції у Волинській області.
Працівники юстиції Волині провели День відкритих дверей для майбутніх правників, які відвідали структурні підрозділи управління юстиції та поспілкувалися із працівниками відомства. Безпосередньо у робочих кабінетах студенти могли спостерігати за тим, як здійснюється робота відділів нотаріату, ДВС, ДРАЦСу, персоналу, управління державної реєстрації тощо.


«Сподіваємося, що День відкритих дверей став по-справжньому пізнавальним і корисним для наших студентів. Ми намагалися якомога більше розповісти про роботу та показати, якою є практична сторона діяльності працівників юстиції Волині. Хочу підкреслити, що двері управління юстиції завжди відкриті для активних та ініціативних студентів, і ми чекаємо їх на вакантних посадах державної служби та для проходження практики», — зазначив начальник юстиції Волині Валентин Кухарик.


Приємною стала зустріч із колишніми випускниками інституту спеціальності «Право», які працюють за фахом в органах юстиції, – Денисюк Валентиною та Комендою Вікторією.