20 травня 2021 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулася VІI Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», до участі в якій зголосилися науковці освітніх закладів України, Польщі, Білорусі та Литви.

У процесі роботи конференції піднімалися актуальні питання розвитку науки та освіти в контексті євроінтеграційного поступу, зокрема, проблеми професійного становлення майбутніх спеціалістів в інтеграційних умовах, розвитку сучасних комп’ютерних технології, соціальних комунікацій, соціальних технологій та психолого-консультативної діяльності, а також економічні та правові питання євроінтеграції. Висвітлювалися актуальні проблеми сучасних технологій фізичної реабілітації, зміцнення і відновлення здоров’я та обговорювалися питання впровадження туристично-рекреаційної роботи в освітньому процесі й вирішенні прикладних наукових завдань.

У рамках конференції працювали також наступні секції:

• Актуальні проблеми сучасних технологій фізичної реабілітації, зміцнення та відновлення здоров’я. Сучасні проблеми інклюзивної освіти
  • Бібліотечна та архівна справа як важлива складова інформаційно–комунікаційної діяльності. Особливості міжкультурної комунікації. Проблеми і перспективи розвитку соціальних комунікацій, комп’ютерних технології та психолого- консультативної діяльності.
  • Економічні та правові питання євроінтеграції: теорія і практика. Історичні, філософські та організаційно-методичні питання розвитку науки та освіти в умовах європейської інтеграції. Професійне становлення майбутніх спеціалістів в інтеграційних умовах.