Тиждень права у “ЛІРоЛ”: правопросвітницькі заходи, відкриті лекції та конкурси

11 грудня 2019 р. доцент кафедри права та фінансів, кандидат юридичних наук Рязанцев О.Є. провів відкриту лекцію на тему: «Третейське судочинство як альтернативний спосіб захисту прав та інтересів фізичних та юридичних осіб». Ключовим моментом лекції стало обговорення діяльності судової влади в Україні і ролі третейського судочинства як недержаної юрисдикційної діяльності.

У ході лекції виникла дискусія про можливості та способи вирішення конфліктів, що виникають між суб’єктами правовідносин без втручання державних органів.

Наступним заходом була зустріч з Головним спеціалістом відділу контролю у сферах захисту споживачів реклами, антитютюнового законодавства управління захисті прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Гвоздецькою Т.М., яка ознайомила із функціями Держпродспоживслужби, наголосивши на зростаючій ролі держави в забезпеченні прав споживачів та  продемонструвавши скарги та звернення громадян.

Отриманні знання, безсумнівно, мають надзвичайне велике значення при формуванні всебічно розвиненого мислення майбутніх юристів.

12 грудня 2019 р.  у Луцькому інституті розвитку людини відбувся правовий брейн-ринг «Вивчаємо права – захищаємо державу».

У заході взяли участь дві команди: команда «Всесвіт» (студенти Луцького педагогічного коледжу) та команда «Ліга справедливості» (студенти Луцького інституту розвитку людини).

Журі у складі Іванюк І.Я., завідувачки навчального відділу, Дацюк-Томчук М.Б., кандидата економічних наук кафедри права та фінансів оцінювали інтелектуальні можливості студентської молоді.

У проведених п’яти конкурсах студенти активно відповідали на запитання з правознавства, аналізували норми Конституції України та Загальної декларації прав людини.

За підсумками змагань перше місце посіла команда «Ліга справедливості», друге – команда «Всесвіт». Команди-учасниці брейн-рингу отримали дипломи та солодкі подарунки.