Спортивно-масова робота

Сьогодні серед студентів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» відбулась першість з футболу та настільного тенісу. Змагання проходили на базі СК «Адреналін». Організаторами та суддями виступили викладачі кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення. У запеклій боротьбі золото з настільного тенісу посіли студенти першого курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Діана Пивовар та Микола Жуковець. А перехідний кубок з футболу цього року додому забрали хлопці зі збірної команди першого курсу інституту. Вітаємо переможців та учасників змагання з гарним святом здоров’я та спорту!!!


Спортивно-масова робота в інституті є важливим компонентом гуманітарного виховання, яка спрямована на формування фізичного та морального здоров’я, удосконалення фізичної і психічної підготовки до ведення активного життя, професійної діяльності та захисту Батьківщини.

У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» створюються всі умови для повноцінного фізичного розвитку студентів; фізичного, духовного та психологічного загартування; формування потреб у безпечній поведінці; протидії та запобіганню негативним звичкам; профілактиці захворювань; активного відпочинку.

Протягом 2015-2016 навчального року в інституті було проведено ряд заходів по оздоровленню та спортивному загартовуванню студентів та викладачів, зокрема: День здоров’я; День фізичної культури та спорту; турнір з тенісу; легкоатлетичні естафети; змагання з футболу, волейболу, баскетболу, плавання, армспорту, гирьового спорту та ін.

В інституті працюють спортивні секції, які з задоволенням відвідують студенти та викладачі, зокрема: фітнес, настільний теніс, легка атлетика, загальна фізична підготовка, армреслінг, гирьовий спорт та інші.

Діяльність Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» свідчить про те, що тут формуються не тільки спеціалісти, які необхідні інфраструктурі Волині, але й сформований монолітний, ціленаправлений, професійний згуртований колектив. В колективі працюють визнані спортивні фахівці, які здатні підготувати спортсменів високого класу як для збірних команд України, так і працівників для фізкультурно-масової роботи. Зокрема, це: Андрійчук Ю.М. – майстер спорту України з волейболу; Кирилюк В.В. – кандидат в майстри спорту з легкої атлетики.

Високі досягнення є результатом співпраці з Центром інвалідного спорту Волині, обласним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту, школи вищої спортивної майстерності, а також високим рівнем організації навчально-тренувального процесу та якісною матеріально-технічною базою.