Спортивне життя

Заняття з дисципліни «Фізичне виховання»

Навчальним планом інституту (від 22.04.2016 р. протокол №4) передбачені лекційні та практичні заняття з дисципліни «Фізичне виховання» у кількості 46 год.

Відвідування лекційних та практичних занять з «Фізичного виховання» є обов’язковим для всіх студентів інституту!

Студентам з відхиленнями у стані здоров’я (необхідна довідка від лікаря) пропонується до виконання спеціально підібрані комплекси лікувальної фізичної культури. Такі студенти звільнені від тестування з фізичної підготовленості.

Студентам з особливими потребами (необхідна довідка або посвідчення з інвалідності) проводяться заняття у формі адаптивного фізичного виховання. Для кожного студента викладачі кафедри фізичної реабілітації та соціального забезпечення і «Центру соціальної інклюзії» інституту розробляють індивідуальні комплекси вправ, що виконуються під наглядом фахівця з фізичної реабілітації.

Усім студентам інституту надається можливість щорічно проходити обстеження фізичного стану у лабораторії функціональної діагностики при кафедрі фізичної реабілітації та соціального забезпечення і «Центру соціальної інклюзії».

І курси

Практичні заняття з дисципліни «Фізичного виховання» проводять магістри з фізичної реабілітації. Заняття проходять у фітнес-залі.

II-IV курси

Практичні заняття з «Фізичного виховання» проводяться у формі секцій з виду спорту згідно з розкладом.

Кожному студентові II-IV курсів протягом вересня місяця необхідно записатися на одну із запропонованих у розкладі секцій (фітнес, легка атлетика, настільний теніс, загальна фізична підготовка) та відвідувати її. Запис здійснює тренер-викладач безпосередньо перед початком тренування або на кафедрі фізичної реабілітації та соціального забезпечення (каб.310). Студенти, які самостійно не записались у секцію, будуть розподілені згідно зі списками.

Залік з фізичного виховання приймають тренери-викладачі секцій в кінці кожного семестру.